Auberon

Fórum českého free Ultima Online shardu

Nejste přihlášen(a)

#1 10. 8. 2017 13:10:11

Hryzo
Forgotten Legendary Spammer

Odchod a prosba

zdravím priatelia, znamy aj neznamy. a hlavne zdravim RT a mam malicku prosbu

predpokladam, ze ucty sa tu asi ani moc nepremazavaju takze ten moj by mal stale existovat. ja osobne som uz dost dlho neaktivny a este velmi dlhy cas budem, nakolko moj realny zivot ma viac dolezitych veci ako je hranie hier. doslova nehram nic, ked tak si raz za cas pustim na nete candy crush sagu big_smile

vzhladom na tento fakt, by som chcel RT poprosit o uplné zrusenie a zmazanie uctu so vsetkym majetkom, ktory obsahuje avsak - tu prichadza moja prosba. vsetok majetok by som chcel ponuknut ako platbu za to, ze nechate nazive mojho najvacsieho a nalepsieho pomocnika draka v takom stave ako je (farba, meno, ...) a niekde ho umiestnite tak, aby s nim nikdo nic nemohol robit ale aby bol viediet. moja predstava by bola nieco ako v dungu v nejakej zamknutej (a neodomykatelnej) miestnosti, v banke ako strazca majetku, niekde by sa ako nezranitelny prechadzal hore dole, napriklad v hrade kde dostavate quest na auberona alebo nieco podobne.

hral som tu dlho a velmi rad (aj ked nepravdepodobne) by som sa raz v buducnosti, ak bude server stale este fungovat, snad vratil a nasiel tu po sebe takuto malu pamiatku na dlhe hodiny stravene za pc na tomto super servery.

myslite, ze by to bolo mozne? verim, ze to nieje prehnana prosba, avsak ostava na vasom nazore, ci to nieje moc. velmi by ma to potesilo a bol by som vdacny a pocteny.

ako som pisal nazaciatku, ponukam na oplatku vsetok moj majetok a "zivot" ako platbu za tuto drobnost

uz len za zvazenie vopred dakujem

#2 29. 8. 2017 23:33:41

Hryzo

Re: Odchod a prosba

nj, odpoved nikde a ratam ze ani nebude. nevadi skusil som. aspon ste mohli napisat, ze to nejde a nebudete to riesit. nenahneval by som sa. pozdravujem a lovu zdar

#3 30. 8. 2017 05:28:12

Vinz Clortho
Administrátor
Web

Nejak jsme na to pri tom prechazeni na novy zelezo zapomeli. Kdyztak napis na mail jmeno uctu a jmeno draka, at se to nemusi dlouze hledat.

Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.
http://ultima.stranky.org - status shardů, aggregátor RSS zdrojů, odkazy...
http://www.zodiac-band.com - moje kapela

#4 9. 9. 2017 12:19:09

Hryzo

dakujem vinzovi za vsetko, tymto sa teda Hryzo lúči a odchadza do konečného odpočinku, spokojný, že za sebou zanechal to najlepšie. boli to super chvíle strávené za monitorom, avšak realita porazila fantasy a zabrala si ma naplno. kde tu kuknem co je nove. tak sa držte a užívajte si to tak, ako som si to užíval ja

#5 17. 9. 2017 02:46:52

Hannibal
Novice

Asi je to bug, páč ten drak je normálně šedej a jde na něj zaútočit... Dřív býval žlutej a nic nedělal.

#6 17. 9. 2017 07:22:33

Rodriguez
Administrátor

opraveno

Zápatí