Auberon

Kompendium - Levelování guild

Guildu je možné vylepšovat pomocí různých činností a předmětů až na úroveň 25 a získat tak různé výhody pro členy guildy.

Aktualní stav experience a levelu guildy je možné zobrazit pomocí tlačítka guild na paperdolu, kde se nachází i tlačítko Perks, které zobrazí seznam výhod (perků) a předmětů a činností použitelných pro vylepšování guildy.

50% guildovní experience získané guildou, která je v allianci s jinou (jinými) guilda, se započítá ostatním členům aliance. (Příkaz pro psaní na alianční chat: | <text zprávy>).

10% získané experience (i na maximálním levelu) se ukladá do guildovní banky v podobě kreditů, za které je možné nakupovat různé věci.

Předměty lze přeměňovat na guildovní zkušenosti pomocí specialní misky, kterou lze vyrobit pomocí masonry.
Mezi jeden z předmětů, které lze použít k vylepšování patří i guildovní mince, které dokáže razit zkušený dráteník (tinkering).
K jejich výrobě je třeba nerost chromite, jenž lze nalézt různě na mapách Ilshenar a Auberon a jeho nalezení je také odměněno guildovními zkušenostmi. Výrobou mincí pomocí runic nástroje, lze zdvojnásobit vyrobené množství.

 zpět